Tvarumas

Mūsų požiūris

Svarbiausias darbas Žemėje tampa dar svarbesnis

Ūkininkai, mūsų nuomone, atlieka svarbiausią darbą Žemėje. Patiekti maistą ant stalo yra išties rimtas iššūkis šiais sudėtingais laikais visame pasaulyje, ypač atsižvelgiant į sparčiai augantį gyventojų skaičių ir greitai besikeičiantį klimatą. Ūkininkai yra pagrindiniai žemės tvarkytojai, kurie daugybę metų prisideda prie žemės ūkio tvarumo.

Dabar, labiau nei bet kada iki šiol, jie turi taikyti išmanesnius būdus ir naujas technologijas, kad užsidirbtų pragyvenimui sau ir savo šeimai bei išmaitintų pasaulį, tausodami gamtos išteklius.

Ekspertų tyrimais, norint išmaitinti 9,73 mlrd. gyventojų iki 2050 m., ūkininkai turės pagaminti tiek maisto, kiek jo buvo suvartota per visą žmonijos istoriją. Tam jie turės 50 proc. padidinti žemės ūkio produktyvumą.

Produktyvumo ir tvarumo pusiausvyra yra didžiausi iššūkiai, su kuriais susiduria ūkininkai. Norint išspręsti šias problemas, ūkininkavimas turi sparčiai persitvarkyti, kad būtų atrasta tinkama pusiausvyra siekiant ne tik didesnio, bet ir kokybiškesnio derliaus visuomenės pripažintais vertingais būdais, kurie tausoja žemę ir padeda ūkininkams užsidirbti pragyvenimui.

Mums tvarumas reiškia – rasti tinkamą pusiausvyrą, kad būtų galima prisidėti prie pagrindinių visuomenės poreikių ir padėti ūkininkams sėkmingai atlikti savo darbą klimato kaitos, visuomenės ir ekonomikos iššūkių metu.

Mes visapusiškai remiame Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų (angl. (SDG)) įgyvendinimą, siekiant sukurti tvaraus verslo praktikos pagrindą ekonominiu, socialiniu ir aplinkosaugos lygmenimis. Savo dėmesį sutelkiame ties tais klausimais, kur mes, kaip įmonė, galime reikšmingai prisidėti, pavyzdžiui, aprūpinimas maistu, klimato kaita, atsakingas vartojimas ir partnerystė.

Savo verslo struktūroje dar labiau įtvirtiname tvarumą. Demonstruojame savo įsipareigojimą žmonijos ateičiai, kuriame verslo galimybes, bendradarbiaujame su pramonės šakomis ir ekonomika, kurdami novatoriškesnę ir atsparesnę visuomenę.

Galiausiai norime prisidėti prie pasaulio, kuris siūlo perspektyvią ateitį ir pagerina gyvenimo kokybę.


BASF - sėkmės balansas žemės ūkyje

Vanduo: gyvybės šaltinis ir svarbus žemės ūkio išteklius

Siekiame tvarios plėtros ir aukščiausių produkcijos kokybės priežiūros standartų.

BASF prisideda prie biologinės įvairovės tausojimo ir skatina tvariai naudoti gamtos išteklius.

Į viršų