BASF įsipareigojimai

BASF įsipareigoja skatinti tvarų žemės ūkį Europoje

Teikdami vieningą produktų, technologijų ir paslaugų sprendimą, norime keisti žemės ūkį į gerąją pusę, darant teigiamą poveikį maisto sistemai ir visai visuomenei. Tikime, kad skaitmeninimas yra šios pertvarkos esmė. Norime padėti ūkininkams, žemės ūkiui ir ateities kartoms rasti tinkamą sėkmės balansą.

1. Prisidedame prie CO2 emisijos mažinimo.

BASF azoto stabilizatoriai Limus® Clear ir Vizura® gerina azoto įsisavinimą, todėl gaunamas didesnis derlius, sumažina CO2 emisiją, apsaugo gruntinius vandenis nuo nitratų išsiplovimo.

Saugome ir skatiname biologinę įvairovę įgyvendindami programą BASF Farm Network (BASF ūkių tinklas), kurioje dalyvauja ūkis iš Lietuvos. Ūkiai sėja žydinčių augalų juostas, kurios tampa buveinėmis įvairiems naudingiems vabzdžiams, stato medinius stulpelius plėšriems paukščiams nutūpti. Šiuose ūkiuose naudingų vabzdžių ir paukščių stebėjimus atlieka universitetų mokslininkai.

Integral® Pro biologinis rapsų beicas ir naujos Invigor® hibridinių rapsų veislės, jos yra atsparios klimato pokyčiams ir stresui bei gali sumažinti poveikį aplinkai ir padidinti ūkio pelningumą sudėtingoje ūkininkavimo aplinkoje.

2. Siekiame tvarių sprendimų ūkininkavimo pažangai.

Revysol® pagrįsti sprendimai, leidžiantys padidinti kviečių derlių esamose žemės ūkio naudmenose, padeda ūkininkams apsaugoti natūralią aplinką.

Bendradarbiaudami su žemės ūkio technikos gamintojais tobuliname tiksliojo precizinio purškimo technologijas.

3. Kuriame skaitmenines technologijas padedančias dirbti pelningiau.

Skaitmeniniai BASF „Xarvio™“ ūkininkavimo sprendimai leidžia tiksliau naudoti augalų apsaugos produktus, kontroliuoti maisto medžiagas, automatiškai nustatyti buferines zonas ir stebėti biologinės įvairovės pokyčius.

4. Skatiname protingą ir saugų ūkininkavimą.

BASF ragina būti atsakingais ir skalauti pakuotes teisingai. Atiduoti augalų apsaugos produktų pakuotes perdirbimui. Daugiau informacijos rasite www.skalaukteisingai.lt

BASF itin rimtai žiūri į savo įsipareigojimus saugoti žmonių sveikatą, todėl turime paruošę saugaus darbo su augalų apsaugos produktais priemonių rinkinį, skirtą ūkininkams.

Pagrindiniai