BASF Agro Lietuva
InVigor<sup>®</sup> hibridinių rapsų veislės
BASF Agro Lietuva

Apie InVigor®

Rapsų auginimas yra vienas didžiausių įšūkių, su kuriais šiandien susiduria augintojai. Norint suformuoti produktyvų pasėlį reikia rinktis hibridą, kuris energingai vystosi po sudygimo ir tinkamai pasiruošia žiemai.

Kodėl verta rinktis InVigor® hibridines veisles?

Kruopščiai prižiūrimas sėklų auginimas

Sėklos auginamos izoliuotoje „neužkrėstoje“ žemėje, kad būtų išvengta priemaišų. Visos rinkoje parduodamos InVigor® hibridinių veislių sėklos yra prieš tai tikrinamos, kad atitiktų visus keliamus reikalavimus.

Didžiausias aliejaus kiekis

InVigor® hibridinės veislės sukaupia didžiausią aliejaus kiekį, todėl augintojams ir perdirbėjams, tai yra didžiulis privalumas, išsaugantis pasėlių vertę.

Atsparumas ligoms

InVigor® hibridinės veislės turi gerą atsparumą nuo kai kurių žalingų ligų – šviesmargės, fomozės, kaip standartas.

Stabilus rezultatas

InVigor® hibridinės veislės užtikrina patikimą rezultatą bet kokiomis sezono oro sąlygomis. Pastovūs laukų tyrimai ir augintojai iš įvairiausių šalių padeda mums geriau suprasti, kaip InVigor® hibridinės veislės auga realiomis ūkio sąlygomis.

Puikiai išvystyta šaknų sistema

InVigor® hibridinės veislės greitai suformuoja optimalią šaknų sistemą, geram vandens ir maistinių medžiagų pasisavinimui. Gerai išsivystę šaknys rudenį, padės augalui lengviau peržiemoti ir startuoti ankstyvą pavasarį. Augalai su stipria šaknų sistema yra atsparesni sausroms ir greičiau atsigauna nuo kenkėjų padarytos žalos.

Spartesnė regeneracija

InVigor® hibridinės veislės sugeba neįtikėtinai greitai atsigauti nuo kenkėjų ar atšiaurios žiemos padarytos žalos.

Lanksti sėja

InVigor® hibridinės veislės gali būti sėjamos vėliau bei užauginti konkurencingą derlių ir užtikrinti puikią aliejaus kokybę. Jos gali būti sėjamos į šaltesnį dirvožemį ir greičiau išauginti šaknis bei lapus nei kitos veislės tomis pačiomis sąlygomis.

Vasariniai rapsai

Vasariniai rapsai

Sužinokite daugiau apie hibridines vasarinių rapsų InVigor veisles

Žieminiai rapsai

Žieminiai rapsai

Sužinokite daugiau apie hibridines žieminių rapsų InVigor veisles

Top