BASF Agro Lietuva
BASF Agro Lietuva

Kinto® Plus

Kinto® Plus – apsaugota kiekviena sėkla

Viskas prasideda nuo Jūsų sėklų. Apsaugokite jas, kaip galėdami geriausiai, naudodami Kinto® Plus, kurio efektyvumas įrodytas daugiau nei 230 bandymų dešimtyje šalių. Visa tai dėl vienos priežasties – siekiant suteikti geriausią sėklų apsaugą.

Apsaugoti Jūsų derlių – tai apsaugoti Jūsų pelną. Galite turėti pačius derlingiausius laukus ir geriausias sėklas, tačiau jei jos nėra tinkamai išbeicuotos, gali būti, kad derlius nebus toks, kokio tikitės. Įsitikinkite, jog imatės visko, kad apsaugotumėte sėklas geriausiu būdu –naudodami Kinto® Plus.

Pagrindiniai Kinto® Plus privalumai:

  • Patikima sėklų apsauga nuo ligų
  • Geresnis daigumas ir stipresnė šaknų sistema
  • Tolygus sėklų padengimas
  • Mažesnis dulkėtumas
  • Didesnis derlius

Nelieka jokios ligų tikimybės

Dėl išskirtinės gamybos technologijos Kinto® Plus suteikia visapusiškesnę ir stipresnę apsaugą, bei pasižymi puikiu veiksmingumu.

Kinto® Plus sujungia geriausias veikliąsias medžiagas: „Xemium®, tritikonazolą, fludioksonilą su inovatyviais priedais. Taigi, nepriklausomai nuo sėklas atakuojančių ligų, jos išlieka sveikos.

Kinto® Plus neabejotinai turi itin teigiamą poveikį sėklų apsaugai, o jų daigumui ir vystymuisi nedaromas jokia žalinga įtaka.

Platus veikimo spektras:

Kinto® Plus yra sukurtas visoms javų kultūroms nuo pagrindinių ligų apsaugoti. Taigi, nepriklausomai nuo to, ar auginate miežius, kviečius, avižas, rugius ar kvietrugius, Kinto® Plus yra teisingas Jūsų pasirinkimas.

Privalumai kiekvienu metų laiku

Karšta, šalta, sausa ar drėgna? Dėl patobulinto atsparumo oro sąlygoms Kinto® Plus sumažina jų įtaką sėklų daigumui ir vystymuisi.

Stipresnė šaknų sistema

Dažnėjant sausroms, bei esant kitoms nepalankioms klimatinėms sąlygoms, augalui labai svarbu turėti stiprią šaknų sistemą. Kinto® Plus skatina augalo šaknų sitemos vystymąsi, todėl jie tampa atsparesni sausrai, bei kitoms nepalankioms aplinkos sąlygoms. Tai turi teigiamą poveikį visam augalui: jo augimui, atsparumui ir derliui.

Lengvesnis ir efektyvesnis sėklų beicavimas

Beicuojant sėklas su Kinto® Plus, sumažinamas jų dulkėtumas, gaunama geresnė sėklų kokybė ir geresnis sėklų srautas. Rezultatas – spartesnis ir sklandesnis beicavimo procesas, bei didesnis produktyvumas.

Top