Naujienos

Naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujienas

Įsigaliojus naujajam ES duomenų apsaugos reglamentui, BASF siekia išlikti patikimu jūsų partneriu. Norime ir toliau teikti jums produktų naudojimo rekomendacijas, informaciją apie mūsų asortimentą, inovacijas, tendencijas, kampanijas ir įvykius, kurie aktualūs būtent jums. Prašome ir toliau pasitikėti mumis ir duoti tam sutikimą, kad galėtume sėkmingai tęsti partnerystę skaitmeninėje eroje.

Asmens duomenys:

Kadangi mūsų naujienlaiškiuose pateikiama asmeniškai gavėjui atrinkta ir jo vietovei aktuali informacija, prašome nurodyti šiuos reikiamus duomenis.

Informacijai paštu:

Informacijai telefonu:

Norėčiau gauti šią informaciją:

BASF naujienos iš laukų:

Tooltip for field news.

BASF Agro naujienos:

Tooltip for market news.

Profesinė informacija

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Asmens duomenų apsaugai BASF SE (čia ir toliau įvardijama kaip „Mes“) teikia itin didelę reikšmę. Toliau pateiktu tekstu norėtume jus informuoti, kaip naudojami jūsų asmens duomenys prenumeruojant mūsų naujienlaiškį. Išsamesnės informacijos apie tai, kokius asmens duomenis renkame jums lankantis mūsų svetainėje, galite rasti BASF Privatumo taisyklėse.

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas:

Alexandra Haug

EU Data Protection Officer of BASF

67056 Ludwigshafen

+49 (0) 621 60-0

Mūsų svetainėje siūloma galimybė užsisakyti nemokamus naujienlaiškius, kad būtų galima informuoti apie BASF siūlomus produktus ir paslaugas augalų apsaugos srityje, taip pat, priklausomai nuo atvejo, apie produktų registraciją ar informaciją apie renginius. Kai užsiregistruosite naujienlaiškiui gauti, mums bus perduodami duomenys ir ši informacija apie jus:

 • prieigos kompiuterio IP adresas
 • elektroninio pašto adresas
 • prenumeratos laikas
 • patvirtinamo el. laiško, kurį gausite užpildę registracijos formą, kopija
 • kreipinys ir vardas
 • vardas ir pavardė
 • miestas / pašto kodas
 • el. pašto adresas arba fakso numeris
 • naujienlaiškio tema
 • ryšio kanalas (el. paštas, faksas)
 • pareigos
 • dirbama kultūra (-os) *

Mes naudojame vadinamąją dvigubo patvirtinimo procedūrą. Užsiregistravus gauti el. pašto naujienlaiškį, atsiųsime jums pranešimą nurodytu el. pašto adresu, prašydami patvirtinti. Naujienlaiškiuose yra personalizavimo funkcija, skirtaa optimizuoti mūsų paslaugas atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir pomėgius (pvz., perskaitytas straipsnis).

Koks yra tokio apdorojimo tikslas?

Naujienlaiškių siuntimo ir šios asmeninės informacijos apdorojimo tikslas yra informuoti Jus apie BASF siūlomus produktus ir paslaugas augalų apsaugos srityje pagal jūsų pageidavimus. Mūsų tikslas yra pateikti jums aktualiausią informaciją, sujungiant jūsų pateiktus duomenis su elgsena mūsų svetainėje.

Koks yra tokio duomenų tvarkymo teisinis pagrindas?

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas yra jūsų sutikimas (6 straipsnio 1 dalis, a punktas) pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Galite bet kada atšaukti sutikimą, atsisakydami naujienlaiškio ateityje.

Pateikę duomenis gausite jūsų registraciją patvirtinantį el. laišką.

* Laukeliai privalomi

Į viršų