BASF Agro Lietuva
BASF Agro Lietuva

Naujienlaiškio prenumerata

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujienas

Įsigaliojus naujajam ES duomenų apsaugos reglamentui, BASF siekia išlikti patikimu jūsų partneriu. Norime ir toliau teikti jums produktų naudojimo rekomendacijas, informaciją apie mūsų asortimentą, inovacijas, tendencijas, kampanijas ir įvykius, kurie aktualūs būtent jums. Prašome ir toliau pasitikėti mumis ir duoti tam sutikimą, kad galėtume sėkmingai tęsti partnerystę skaitmeninėje eroje.

Asmens duomenys:

Kadangi mūsų naujienlaiškiuose pateikiama asmeniškai gavėjui atrinkta ir jo vietovei aktuali informacija, prašome nurodyti šiuos reikiamus duomenis.

Informacijai paštu:

Informacijai telefonu:

Norėčiau gauti šią informaciją:

BASF naujienos iš laukų:

Tooltip for field news.

BASF Agro naujienos:

Tooltip for market news.

Profesinė informacija

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

"Asmens duomenų apsaugai BASF SE (čia ir toliau įvardijama kaip „Mes“) teikia itin didelę reikšmę. Toliau pateiktu tekstu norėtume jus informuoti, kaip naudojami jūsų asmens duomenys prenumeruojant mūsų naujienlaiškį. Išsamesnės informacijos apie tai, kokius asmens duomenis renkame jums lankantis mūsų svetainėje, galite rasti BASF Privatumo taisyklėse.

Kas yra valdytojas?

BASF SE

67056 Ludwigshafen

Alexandra Haug

EU Data Protection Officer

+49 (0) 621 60-0

E-Mail: data-protection@basf.com

Į kokį asmenį, atsakingą už duomenų apsaugą, galiu kreiptis?

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas yra p. Ralf Herold. Galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu elektroniniu paštu ralf.herold@basf.com ar telefonu, numeriu Tel.: +49 (0) 621 60 43785.

Kokių kategorijų asmens duomenis mes tvarkysime ir kaip juos rinksime?

Jei užsiprenumeravote naujienlaiškį, mes renkame tuos asmens duomenis, kuriuos buvo prašoma nurodyti pildant registracijos formą. Šiuos asmens duomenis gauname tiesiogiai iš jūsų, kai registruojatės gauti naujienlaiškį. Apsilankius mūsų svetainėje išsaugomas jūsų IP adresas. Kokiais tikslais ir kokiu teisiniu pagrindu taip tvarkome jūsų asmens duomenis? Siųsdama naujienlaiškį BASF jus informuoja apie savo siūlomus augalų apsaugos produktus ir paslaugas, taip pat ir – priklausomai nuo aplinkybių – apie produktų registraciją ar informaciją apie renginius. Jei prenumeruojate naujienlaiškį, mes renkame, saugome ir naudojame jūsų asmens duomenis tik tam, kad galėtume jums siųsti naujienlaiškį (-ius) jūsų pasirinktu kanalu. Be to, mes saugome jūsų IP adresą tam, kad galėtume įrodyti gavę jūsų sutikimą. Tokio jūsų asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra sutikimas, kurį duodate atlikdami registraciją, pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 6 straipsnio 1 (a) punktą.

Kas gaus jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis atskleisime tik tiems mūsų bendrovės darbuotojams, kurių darbas susijęs su naujienlaiškio siuntimu, ir tik tiek, kiek būtina šiai paslaugai teikti. Be to, naujienlaiškių siuntimui mes naudojame „Inxmail“, paslaugą, teikiamą „Inxmail GmbH“ (Wentzingerstr. 17, 79106 Freiburg, Vokietija) (toliau tekste vadinama „Inxmail“). Prenumeruojant vieną ar kelis mūsų naujienlaiškius, į „Inxmail“ serverį Vokietijoje bus perduotas ir saugomas tik jūsų el. pašto adresas, pateiktas registracijos metu. Prisiregistravę ir užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite BASF elektroninį laišką, patvirtinantį, kad esate įtrauktas į gavėjų sąrašą. Mūsų vardu ir pagal mūsų nurodymus „Inxmail“ saugo ir naudoja jūsų el. pašto adresą tik naujienlaiškių siuntimui. Prisiregistravę ir užsiprenumeravę naujienlaiškius, siunčiamus SMS žinutėmis, gausite žinutę, patvirtinančią jūsų įtraukimą į SMS žinučių gavėjų sąrašą.

Trumpųjų SMS žinučių siuntimui mes naudojame UAB Rinitex, Kalvarijų g. 1, Vilnius paslaugą. Užsisakius SMS naujienlaiškį, Jūsų telefono numerio duomenys bus perduodami ir saugomi UAB Rinitex, esančio Lietuvoje, ES.

Tolesniam informacijos perdavimui telefonu mes naudojame UAB Rinitex, Kalvarijų g. 1, Vilnius, paslaugą. Pageidaujant, kad toliau informaciją Jums teiktumėme telefonu, Jūsų telefono numeris bus perduodami ir saugomi UAB Rinitex, esančio Lietuvoje, ES.

Pašto siuntinių siuntimui mes naudojame UAB Unifiedpost, Užubalių k., Avižienių sen., LT-14180 Vilniaus r. sav, Lietuva paslaugas. Užsisakius naujienlaiškio prenumeratą paštu, Jūsų vardas, pavardė ir adresas, bus perduodami ir saugomi UAB Unifiedpost, esantį Lietuvoje, ES.

Mes neperduosime jūsų asmens duomenų trečiajai šaliai.

Kaip ilgai saugome jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis, būtinus norint teikti naujienlaiškio paslaugą, mes saugosime tol, kol jūs pageidausite šią mūsų paslaugą gauti. Kiekvieno naujienlaiškio apačioje rasite nuorodą, kurią paspaudę galėsite bet kada atšaukti naujienlaiškių prenumeratą. Taip pat galite bet kada atsisakyti naujienlaiškio prenumeratos parašę mums el. paštu arba per paštą, kaip nurodyta anksčiau šiame tekste. Jei atšauksite sutikimą atsisakydami prenumeratos, tai nepaveiks duomenų tvarkymo teisėtumo, grindžiamo duotu sutikimu iki jį atšaukiant. Galite atsisakyti gauti naujienlaiškį visais arba kuriuo nors vienu pasirinktu kanalu. Jums atšaukus naujienlaiškių prenumeratą, asmens duomenys, kurie buvo išsaugoti naujienlaiškių siuntimo tikslais, bus ištrinti, jeigu tai neprieštarauja įstatymų nustatytiems duomenų saugojimo reikalavimams. Jei savo registracijos el. pašto ar SMS naujienlaiškių gavimui nepatvirtinsite (žr. viršuje), mes ištrinsime atitinkamus duomenis praėjus 24 val. nuo tada, kai jums buvo išsiųstas patvirtinimas laišku arba žinute.

Kokios jūsų teisės į asmens duomenų apsaugą?

Jūs turite teisę gauti iš mūsų informaciją apie tai, ar su jumis susiję asmens duomenys yra tvarkomi, ir informaciją apie tokių asmens duomenų saugojimą. Išsamiau skaitykite Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 15 straipsnyje. Jūs galite prašyti, kad pataisytume netikslius jūsų asmens duomenis, taip pat kad ištrintume visus su jumis susijusius asmens duomenis, kuriuos saugome. Išsamiau apie tai galite perskaityti BDAR 16 ir 17 straipsniuose. Be to, jūs turite teisę apriboti ir nesutikti su jūsų asmens duomenų tvarkymu pagal BDAR 18 ir 21 straipsnius, taip pat ir teisę gauti su jumis susijusius asmens duomenis, kuriuos mes saugome, pagal BDAR 20 straipsnį. Pagal BDAR 21 (1) str., duomenų subjektas taip pat turi teisę bet kada nesutikti, atsižvelgiant į jo ar jos konkrečią situaciją, su jį liečiančių asmens duomenų tvarkymu, remiantis BDAR 6 (1) straipsnio punktais (e) arba (f), įskaitant ir šiomis nuostatomis grindžiamą profiliavimą. BASF sutiks su čia paminėtais reikalavimais, jeigu tokie reikalavimai ir jų apimtis atitinka taikomus teisinius reglamentus. Kai asmens duomenys yra tvarkomi tiesioginiais rinkodaros tikslais, pagal BDAR 21 (2) straipsnį, duomenų subjektas turi teisę bet kada nesutikti su tokių jį ar ją liečiančių duomenų tvarkymu rinkodaros tikslais, įskaitant ir su tiesiogine rinkodara susijusį proviliavimą. Jūs turite teisę pateikti skundą prižiūrinčiai institucijai pagal BDAR 13 straipsnį. Prižiūrinčioji institucija, atsakinga už šiuos skundus:

Der Landesbeauftragte für den Datenschutz und die Informationsfreiheit Rheinland-Pfalz Hintere Bleiche 34 55116 Mainz"

Pateikę duomenis gausite jūsų registraciją patvirtinantį el. laišką.

* Laukeliai privalomi

Top