BASF Agro Lietuva
BASF Agro Lietuva

Privatumo politika

Bendrovė BASF džiaugiasi, kad apsilankėte mūsų svetainėje ir domitės mūsų bendrove.

BASF labai rimtai žiūri į duomenų apsaugą. Šiame Pareiškime dėl privatumo apsaugose aprašyta:

 • kokius asmens duomenis BASF renka, kai jūs lankotės mūsų svetainėje
 • tikslai, kuriais BASF naudoja jūsų asmens duomenis
 • asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas
 • asmens duomenų gavėjai
 • asmens duomenų saugojimo laikotarpis
 • ar jūs privalote pateikti savo asmens duomenis


Be to, norėtume jus informuoti apie:

 • jūsų teises jūsų asmens duomenų tvarkymo atžvilgiu
 • duomenų valdytoją, kaip jis apibrėžiamas duomenų apsaugos teisės aktuose, ir, jei taikoma, mūsų duomenų apsaugos pareigūną


1. Kokius asmens duomenis BASF renka, kai jūs lankotės mūsų svetainėje?


(1) Jums lankantis mūsų svetainėje nesikreipiant į mus ar neprisijungiant, jūsų naršyklė automatiškai perduoda į mūsų serverį tokią informaciją:

 • jūsų kompiuterio IP adresą
 • informaciją apie jūsų naršyklę
 • svetainę, iš kurios atėjote į mūsų svetainę
 • užklaustą URL ar failą
 • jūsų apsilankymo datą ir laiką
 • perduotų duomenų kiekį
 • būklės informaciją, pvz., klaidų pranešimus


(2) Jei jūs kreipėtės į mus el. paštu ar atsiųsdami mūsų svetainėje užpildytą formą, mes gauname tokią informaciją:

 • jūsų el. pašto adresą ir kitą informaciją, kurią pateikėte savo laiške ar kontaktinėje formoje
 • jūsų pranešimo datą ir laiką


2. Kokia apimtimi ir kokiais tikslais BASF tvarko tokius duomenis?


(1) Jums lankantis mūsų svetainėje mes naudojame jūsų IP adresą ir kitus jūsų naršyklės automatiškai į mūsų serverį perduotus duomenis (žr. 1 (1) skyrių) tokiais tikslais:


a) Siųsti prašomą turinį į jūsų naršyklę. Tam mes išsaugome visą jūsų IP adresą tik tiek, kiek tai būtina siekiant pateikti jums prašomą turinį.


b) Siųsti jūsų IP adresą paslaugų teikėjui, siekiant susieti jūsų viešą IP adresą su bendrovės ir pramonės šakos informacija (bet ne asmenine informacija). Tokia su bendrove ir pramonės šaka susijusi informacija tvarkoma mūsų žiniatinklio auditorijos matavimo sistemoje. Šiame etape paslaugų teikėjo ar mūsų sistemoje jūsų IP adresas nėra išsaugomas.


c) Saugoti mus nuo kibernetinių atakų bei užtikrinti tinkamą mūsų svetainės veikimą. Tuomet mes laikinai ir su ribota prieiga išsaugome minėtus duomenis ne ilgiau nei 180 dienų. Šis laikotarpis gali būti pratęstas tik tokia apimtimi, kokia yra būtina siekiant užkirsti kelią kibernetinėms atakoms ir incidentams.


BASF tiria IP adreso naudotoją tik neteisėtos atakos atveju.


(2) Mes išsaugome jūsų kompiuterio IP adresą pašalinę paskutinį jo oktetą, t. y. anonimine forma, žiniatinklio auditorijos matavimo tikslu siekiant gerinti mūsų svetainę. IP adreso paskutinį oktetą pašaliname iš karto po adreso gavimo. Todėl mes nerenkame jūsų asmens duomenų jums lankantis mūsų svetainėje.


(3) Jei jūs kreipiatės į mus el. paštu ar užpildę kontaktinę formą svetainėje, 1 (2) skyriuje nurodytus duomenis naudojame siekdami atsakyti į jūsų užklausą ir, jei įmanoma, patenkinti jūsų prašymą. Tokius duomenis saugome tik tiek, kiek tai būtina siekiant atsakyti į jūsų užklausą ir patenkinti jūsų prašymą.


- Norėdami geriau suprasti vartotojų ketinimus, mes vykdome apklausas su „Medallia“, paslaugos tiekėjas - „Medallia Inc.“ (toliau „Medallia“), Kleyerstraße 79, 60326 Frankfurtas prie Maino. „Medallia“ būstinė yra JAV. 575 Market gatvė. Suite 1850 San Francisco, CA 94105

- Kai dalyvaujate „Medallia“ kampanijoje (pavyzdžiui, klausimynuose ar atsiliepimuose), jūsų atsiliepimai perduodami ir saugomi ES esančiame „Medallia“ serveryje, kurio paslaugoms mes esame priklausomi teikdami savo paslaugas.


3. Ar jūs privalote pateikti duomenis? Ar jūs turite teisę prieštarauti tvarkymui?

Jums lankantis mūsų svetainėje jūsų naršyklė automatiškai perduoda į mūsų serverį 1 (1) skyriuje nurodytą informaciją. Jūs galite laisvai perduoti tokius duomenis. Negavę tokių duomenų negalėtume pateikti jums prašomo turinio.
Jūs neprivalote leisti mums naudoti jūsų nuasmenintų duomenų žiniatinklio auditorijos analizei. Taip pat jūs neprivalote leisti mums naudoti jūsų IP adreso jo susiejimui su jūsų bendrovės ir pramonės šakos informacija.

Jei norite kreiptis į mus el. paštu ar užpildę kontaktinę formą mūsų svetainėje, jūs galite laisvai perduoti duomenis, nurodytus 1 (2) skyriuje. Privalomus kontaktinės formos laukus, jei jų yra, žymime žvaigždute. Negavę tokių privalomų duomenų galime neturėti galimybės tinkamai atsakyti į jūsų užklausą ir patenkinti jūsų prašymą.2 skyriuje nurodytų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 (1) str. f d. Teisėti interesai nustatomi vadovaujantis tikslais, išvardytais 2 skyriuje.1 skyriuje nurodytus duomenis perduodame Europos Sąjungoje esantiems duomenų tvarkytojams
2 skyriuje nurodytais tikslais. Tokie duomenų tvarkytojai tvarko asmens duomenis tik laikydamiesi mūsų nurodymų ir tik mūsų vardu. Mes neketiname perduoti jūsų asmens duomenų į trečiąsias šalis.BASF taiko technines ir organizacines priemones, skirtas užtikrinti tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugos lygį nuo netyčinio ar neteisėto pakeitimo, sunaikinimo, praradimo ar neteisėto atskleidimo. Tokios priemonės nuolatos tobulinamos atsižvelgiant į technologinę pažangą.Apie slapukų naudojimą mūsų svetainėje informuojame tam skirtoje svetainės juostoje. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Norėtume supažindinti jus su mūsų naudojamais slapukais ir kaip jūs galite jų atsisakyti.

Žiniatinklio auditorijos matavimo slapukai:

SlapukasTikslasGaliojimas
ACOOKIEŠis slapukas leidžia žiniatinklio analizės įrankiui „Webtrends“ rinkti anoniminę informaciją apie mūsų svetainės naudojimą. Tokia anoniminė informacija parodo mums, be kita ko, kiek žmonių apsilankė mūsų svetainėje, iš kokių svetainių jie atėjo į mūsų svetainę ir kokiuose jos puslapiuose lankėsi.Ištrinamas praėjus dvejiems metams nuo jūsų apsilankymo
WT_FPCĮprastu režimu „Webtrends“ stebi lankytojus pagrindiniame domene ir visuose antriniuose domenuose. Tai daroma nustatant pirmosios šalies slapuką jūsų pagrindiniame domene su priekyje einančiu tašku – tai leidžia antriniams domenams taip pat perskaityti šį slapuką.Ištrinamas praėjus dvejiems metams nuo jūsų apsilankymo
IdMes naudojame „DoubleClick“ slapuką siekdami rinkti duomenis apie naudotojo veiksmus mūsų svetainėje skelbiamų reklaminių skelbimų ir kitų reklamos priemonių atžvilgiu.Ištrinamas praėjus dvejiems metams nuo jūsų apsilankymo
utag_main„Tealium“ žymų valdymo kartoteka sukuria ir palaiko atskirą slapuką „utag_main“. Šiame slapuke yra įrašytos kelios reikšmės, kurios stebi anoniminių lankytojų naršymo seansą – panašiai kaip unikalus seanso identifikatorius ir „Unix/Epoch“ milisekundinė laiko žyma.Ištrinamas praėjus vieneriems metams nuo jūsų apsilankymo
D41IDŠį „Dun and Bradstreet“ slapuką naudojame siekdami gauti anoniminę informaciją apie mūsų svetainių verslo lankytojus.Ištrinamas praėjus vieneriems metams nuo jūsų apsilankymo

Toliau nurodyti slapukai yra svarbūs sklandžiam mūsų svetainės veikimui ir konkrečių jos paslaugų teikimui:

SlapukasTikslasGaliojimas
atidvisitorŠis interneto analizės priemonės „AT Internet“ slapukas naudojamas siekiant stebėti lankomus tinklalapius, taip pat išsaugoti informaciją apie identifikuotus lankytojus. Ištrynus slapuką, lankytojai, kurie grįžta į svetainę, laikomi naujais lankytojais, nes nėra informacijos apie identifikuotus lankytojus.Bus pašalintas po 6 mėnesių nuo apsilankymo svetainėje.
atremanŠis „AT Internet“ slapukas įsimena ankstesnes kampanijas. Ištrynus slapuką, išankstinė kampanijų atribucija negalima.Bus pašalintas po 30 dienų nuo apsilankymo svetainėje.
atredirŠis slapukas leidžia „AT Internet“ išsaugoti „JavaScript“ peradresavimo metu perduodamą informaciją srauto šaltiniui nustatyti. Ištrynus slapuką, bus prarasta peradresavimo metu perduota informacija.Paprastai saugomas 30 sekundžių.
atsessionŠis „AT Internet“ slapukas renka informaciją apie naujas kampanijas, pristatomas jūsų apsilankymo metu. Taip išvengiama tos pačios kampanijos užfiksavimo kelis kartus. Ištrynus šį slapuką, apsilankymo metu matytos ankstesnės kampanijos gali būti pristatytos iš naujo.Bus pašalintas po 30 minučių nuo apsilankymo svetainėje.
atuseridŠis „AT Internet“ slapukas naudojamas lankytojo identifikatoriui su pirmosios šalies slapukais susijusiose svetainėse išsaugoti. Jį ištrynus, unikalus lankytojo identifikatorius su pirmosios šalies slapukais susijusiose svetainėse bus neprieinamas.Bus pašalintas po 13 mėnesių nuo apsilankymo svetainėje.
idrxvrŠis „AT Internet“ trečiosios šalies slapukas padeda išsaugoti pagrindinį lankytojo identifikatorių. Tai leidžia sekti unikalius lankytojus įvairiuose domenuose. Slapukas pateikia techninę reikšmę, susietą su identifikuotų lankytojų valdymu. Jį ištrynus, gali atsirasti skirtumų nustatant apsilankymus / lankytojus.Bus pašalintas po 13 mėnesių nuo apsilankymo svetainėje.
tmst„AT Internet“ – trečiosios šalies laiko žymos slapukas, rodantis pagrindinio lankytojo identifikatoriaus slapuko patalpinimo datą. Jį ištrynus, gali atsirasti skirtumų nustatant apsilankymus / lankytojus.Bus pašalintas po 6 mėnesių nuo apsilankymo svetainėje.

Atsisakymas reklamos pagal interesus

Atsisakymas Webtrends analizės

Atsisakymas AT-Internet


Jei norite pasirinkti, kuriuos slapukus priimti, o kurių nepriimti, tai galite padaryti savo naršyklės nustatymuose. Atkreipkite dėmesį, kad jei nepriimsite 7 (1) skyriuje išvardintų slapukų, jūs galite neturėti galimybės naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

8. Kokios yra jūsų teisės?


Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą jūs turite tam tikras teises, įskaitant teisę pareikalauti mūsų turimų jūsų asmens duomenų kopijos, jei to pareikalaujate iš mūsų raštu:


8.1. Teisė susipažinti: teisė susipažinti su savo duomenimis (jei mes juos tvarkome) ir tam tikra kita informacija (pvz., nurodyta šiame Pareiškime dėl privatumo apsaugos);


8.2. Teisė ištaisyti: jei jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs, turite teisę reikalauti juos ištaisyti ar papildyti;


8.3. Teisė ištrinti: ši teisė taip pat vadinama teise būti pamirštam; jūs turite teisę reikalauti, kad mes ištrintume ar pašalintume jūsų duomenis, jei neturime įtikinamos priežasties juos toliau naudoti. Ši teisė nėra absoliuti – yra jos išimčių. Pavyzdžiui, mes turime teisę toliau naudoti jūsų asmens duomenis, jei tai būtina mums siekiant vykdyti taikomas teisines prievoles arba siekiant pareikšti, vykdyti ar ginti teisinius reikalavimus.


8.4. Teisė riboti jūsų asmens duomenų naudojimą: teisė laikinai sustabdyti arba apriboti jūsų asmens duomenų naudojimą. Atkreipkite dėmesį, kad ši teisė taikoma tik esant tam tikroms aplinkybėms – kai mes tvarkome jūsų asmens duomenis, kuriuos surinkome gavę jūsų sutikimą, jūs galite reikalauti riboti jų tvarkymą tik tokiais atvejais: (a) jei duomenys yra netikslūs; (b) jei toks tvarkymas yra neteisėtas, o jūs nenorite, kad jūsų duomenys būtų ištrinti; (c) jei jums to reikia ieškinio atveju; arba (d) jei mums nebereikia naudoti jūsų asmens duomenų tais tikslais, kuriais mes juos saugome. Apribojus duomenų tvarkymą mes vis tiek galime saugoti jūsų duomenis, tačiau negalime jų naudoti. Siekdami užtikrinti duomenų naudojimo ribojimą ateityje, mes tvarkome sąrašus žmonių, kurie pareikalavo apriboti jų asmens duomenų naudojimą;


8.5. Teisė į duomenų perkeliamumą: teisė pareikalauti, kad mes perkeltume, nukopijuotume ar perduotume (jei techniškai įmanoma) jūsų asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu jūsų poreikiams tarp skirtingų sistemų;


8.6. Teisė prieštarauti: teisė prieštarauti, kad mes naudotume jūsų asmens duomenis, įskaitant atvejus, kai juos naudojame savo teisėtais interesais, tiesioginės rinkodaros tikslu;


8.7. Teisė būti informuotam: jūs turite teisę būti aiškiai, skaidriai, suprantamai ir lengvai prieinama forma informuoti apie tai, kaip mes naudojame jūsų asmens duomenis; ir


8.8. Teisė atšaukti sutikimą: jei jūs davėte mums savo sutikimą ką nors daryti su jūsų asmens duomenimis, turite teisę bet kada atšaukti tokį sutikimą (tačiau jei jį atšauksite, tai nereiškia, kad viskas, ką mes darėme su jūsų asmens duomenimis iki atšaukimo, yra neteisėta).


Šiomis teisėmis galite naudotis nemokamai, tačiau privalote įrodyti savo tapatybę pateikdami 2 patvirtintus tapatybės dokumentus. Siekdami pateikti jums, ištaisyti ar ištrinti savo failuose turimus jūsų asmens duomenis pagal mūsų teisinę prievolę, mes imsimės pagrįstų pastangų.


Jei jums kiltų klausimų arba norėtumėte pasinaudoti šiame Pareiškime dėl privatumo apsaugos nurodytomis savo teisėmis ir (arba) pateikti skundą, kreipkitės į mus el. paštu arba paštu, o mes atsakysime jums per 30 dienų. Kontaktinę informaciją rasite 10 skyriuje.


Gavę oficialų raštišką skundą, mes susisieksime su jo pateikėju, kad išsamiau aptartume skundo turinį. Jei skundo negalime išspręsti tiesiogiai, bendradarbiaujame su atitinkamomis priežiūros institucijomis, įskaitant vietos duomenų apsaugos institucijas.

Jei jūsų netenkina tai, kaip mes išsprendėme jūsų skundą dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į atitinkamą duomenų apsaugos priežiūros instituciją.

9. Kur galiu pateikti skundą?


Jūs turite teisę pateikti skundą mūsų duomenų apsaugos pareigūnui (jo kontaktinę informaciją rasite žemiau) arba priežiūros institucijai, konkrečiai valstybėje narėje, kurioje yra jūsų nuolatinė gyvenamoji vieta, darbo vieta arba vieta, kurioje padarytas įtariamas pažeidimas. Arba galite kreiptis į mūsų Pagrindinę duomenų apsaugos instituciją:


Der Landesbeauftragte für den Datenschutz und die Informationsfreiheit Rheinland-Pfalz

Hintere Bleiche 34

55116 Mainz

https://www.datenschutz.rlp.de/de/general-storage/footer/ueber-den-lfdi/kontakt/

E-pasts: poststelle@datenschutz.rlp.de


10. Kas yra duomenų valdytojas ir duomenų apsaugos pareigūnas?


Kas yra duomenų valdytojas, kaip jį apibrėžia duomenų apsaugos teisės aktai, galite sužinoti čia

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas p. Taika Hemmila. Jūs galite susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu el. pašto adresu taika.hemmila@basf.com ar telefonu, numeriu Tel.: +358 40 661 9855.


11. Vaikų privatumo apsauga


Ši svetainė skirta naudoti 18 m. ir vyresniems asmenims. Mes nesiekiame rinkti informacijos apie jaunesnius nei 18 m. asmenis.


Jaunesni nei 18 m. asmenys neturėtų pateikti ar skelbti svetainėse jokios informacijos. Jei toks asmuo pateikia asmens duomenis per svetaines, kai tik sužinome apie jo amžių, mes ištriname tokią informaciją ir niekada jos nenaudojame jokiais tikslais.

Top